ART / Lithographs / Litograph in colors 13557020
nr 1355 7020
Yrjö Edelmann
(1941-2016), Sverige
Yrjö Edelmann (1941-2016), Sweden. Blått paket. Signed, numbered 306/360. Subject: 55x38 cm,
LITOGRAPH IN COLORS, Blått paket. Signerad, numrerad 306/360. Motivet: 55x38 cm
2000
SEK 4600
Monday October 19 2020
at 18:58:50
1.500 kr
2.000 kr
2.200 kr
3.000 kr
3.200 kr
3.400 kr
3.800 kr
4.200 kr
4.400 kr
- Thema-auction
Oct 19
Read more about Grafik
Yrjö Edelmann
Read more about Yrjö Edelmann